مرکز تخصصی تاتو ابرو در تهران- تاتوکار حرفه ای در تهران

 تاتو ابرو, سالن آرایش و تاتو کار حرفه ای ابرو زنانه

مرکز حرفه ای تاتو ابرو , تتو ابرو

تاتو حرفه ای با تاتو کاران حرفه ای

تخصص اصلی ما تاتو حرفه ای ابرو میباشد . تیم تاتو کاران وسمه با ارائه خدماتی متفاوت و استفاده از تجهیزات مدرن اروپا - ما در یوسف آباد تهران مستقریم . کافی است یکبار خدمات وسمه را امتحان کنید تا مبلغ ماشوید . سالن آرایش و زیبایی زنانه وسمه  واقع در محله یوسف اباد تهران با 15 سال سابقه در امر زیبایی و آرایش بانوان و با داشتن مدرک بین الملی و تجهیزات مدرن تتو ابرو یکی از مجهزترین و برترین مراکز آرایش بانوان و تاتو ابروی بانوان و خانم ها میباشد . ما در وسمه منتظرتان هستیم . خدمات تتو ابروی خانم ها یا همان تتو ابروی زنانه در خدمت شماست

در سالن آرایش و زیبایی بانوان وسمه خدمات حرفه ای تتو ابرو را با تاتوکاران حرفه ای تجربه کنید- یوسف آباد تهران

 سالن زیبایی وسمه مرکز تخصصی تاتو ابرو در کشور واقع در یوسف آباد تهران آمادگی دارد با اخذ نوبت قبلی خدمات خود را بصورت ویژه و با تخفیف 25% درصد به مشتریان عزیز ارائه نماید . چرا سالن زیبایی وسمه به مرکز تخصصی تاتو ابرو در تهران تبدیل شده است ؟ این را نه ما که مشتریانمان بیان میکنند . تخصص و فعالیت اصلی ما تاتو ابرو بصورت حرفه ای و با متد های روز اروپا میباشد . برای تعیین وقت قبلی در مرکز تخصصی تاتو ابرو در یوسف ابد تهران با ما تماس بگیرید در اکثر مواقع در صورتی که قبلا ابرویی مناسب داشته و تنها به دلایلی مثل پر رنگ تر شدن ابرو یا مدل دادن آن دوست داشته ایم آن را تاتو کنیم ، پس از مدتی احساس مصنوعی بودن چهره سبب پشیمانی ما خواهد شد...

نکات ریز در تاتو ابروی بانوان در تهران

در اکثر مواقع در صورتی که قبلا ابرویی مناسب داشته و تنها به دلایلی مثل پررنگ تر شدن ابرو یا  تغیییرمدل ابرویتان ، دوست داشتید آن را تاتو کنید اما پس از مدتی احساس مصنوعی بودن چهره و یا خسته شدن از یکنواختی مدل باعث شده دست به  پاک کردن قسمتهایی از ابرو و دوباره تاتو کردن بزنید که این علاوه بر صرف وقت و هزینه ممکن است همچنان رضایتتان را جلب نکرده باشد . 
با این وجود به جز راههای درمان پزشکی مثل لیزرکردن و امثال آن که آن هم ممکن است نتیجه ی مطلوب را نداشته باشد ، تنها راهی که باقی می ماند آرایش و میک آپ کردن ابروی تاتو شده توسط خود ابروست به طوری که شما می توانید بر طبق آنچه که در زیر گفته خواهد شد عمل کرده و ابرویی طبیعی اما پررنگ و مرتب و زیبا داشته باشید:
 

سالن آرایش و مرکز تخصصی تاتو ابرو 

چیزی که مهم است و در طبیعی تر به نظر رسیدن ابروی تاتو شده کمک می کند در هنگام تاتو و موقع انجام آنست و آن اینکه از آرایشگرتان که می خواهد این کار را برایتان انجام دهد بخواهید حتی الامکان و تا جایی که می شود تاتو را بر روی فرم خود ابرو و در بین موهای ابرو، جایی که خالی است انجام دهد و خیلی خارج از محدوده ی ابرو، پایین و بالای آن را بی جهت پر نکند تا شما همیشه بتوانید به دلخواه،  ابرویتان را نازک یا پهن تر کنید و تنها به آن  فرم داده و ابرویی پر رنگ تر از قبل داشته باشید.
 
 

تاتو تخصصی موهای ابرو را مماس و نزدیک به تاتو کوتاه نکنید

 موهای ابرویتان را به سمت بالا شانه کرده و نوک تاج  آن را خیلی کم قیچی کرده، صاف کنید .بقیه ی قسمتهای ابرو را به سمت پایین شانه زده و کمی از نوک آنها را نیز بزنید
 
 

آموزش انتخاب رنگ تاتو  و انواع تاتو حرفه ای و تخصصی ابرو در رنگ های مختلف همرنگ یا نزدیک به رنگ ابرو انتخاب شود

بهترین رنگی که برای اکثر ابروها ازابروی مشکی تا قهوه ای پیشنهاد می شود رنگ تاتوی قهوه ای سوخته بدون قرمزی است که بر روی هر رنگ ابرویی، خود را نزدیک به آن نشان خواهد داد و نیز با هر رنگی که بر روی ابروها  بعد از تاتو گذاشته می شود هماهنگ خواهد بود.
 

مثلا اگر ابرویی قبل از تاتو به این فرم و رنگ بوده است

 
 

 می تواند با یک تاتوی درست و رنگی مناسب به شکل ابرویی پر رنگ، با فرمی زیبا و طبیعی در آید.

 

 

مرکز تخصصی تتو ابرو در یوسف آباد تهران

تاتو ابرو - وسمه

 

مزایای تاتو ابرو , انواع سبک های کلاسیک و مدرن تاتو ابرو زنانه

حل مشکل ریزش ابرو با تاتو


بعضی از زنان و مردان از بیماری‌ای بنام آلوپسی رنج میبرند که باعث ریزش موهای بدن، از جمله موهای ابرو می‌شود. تتو می‌تواند از طریق رنگ و شکل مناسب، برای بازگرداندن حالت طبیعی ابروهایشان به آنها کمک کرده و ریزش ابروها را پنهان کند.

 

ابرویی کاملا منطبق با ویژگی‌های صورت با خدمات تاتو ابروی وسمه در انواع سبک کلاسیک و سبک مدرن


ابروهای دائمی، عموما برای این محبوب هستند که می‌توانند بر اساس ویژگی‌های صورت ما طراحی شوند. اگر ابروها در جای مناسبی قرار گیرند و شکل مناسبی داشته باشند، می‌توانند به صورت، جلوه‌ی بیشتری دهند و آنرا کشیده‌تر نشان دهند. همچنین می‌توانند به درشت‌تر نشان دادن چشم‌ها نیز کمک کنند. گاهی بعضی از زنان تصمیم می‌گیرند که ابروهای تتو شده را جایگزین ابروهای طبیعی خودشان کنند، زیرا حفظ و مراقبت از آنها به مراتب آسان تر است.


 

نقاشی ابرو ها تاتو پیگمنتیشن - تاتو مدرن ابرو

مزایای استفاده از سبک مدرن وسمه در تاتو ابروی بانوان

در هاشور باید اصول اولیه میکرو پیگمنتیشن را کاملا دانست و  انرا به نحو احسن انجام داد کسی که هاشو ر ابرو انجام میدهد  باید  طراح قوی ای باشد  و ساختار ویژگی های پوست و اصول طراحی چهره  وترکیب  رنگ را به خوبی بداند.آرایشگاه ها باید در ابتدا برای مشتری ابروی تاتو شد ه را طراحی و آن را کاملا قرینه کنند سپس با مشاوره و نظر خود  مشتری ابروی طراحی شده را تایید  کنند. با بی حس کردن کامل ابرو (حدود 20 د قیقه) با قلم ظریف(هندپیس)سبک و آرگونومیک (که دارای صدای کم ولرزش بسیار کمکاملا بهداشتی است و توسط مندسان آلمانی با تکنو لوژی پیشرفته و با دقت بسیار قوی ساخته شده است)آماده کار میشویم البته منظوز اون مرکز تخصصی است که شما میخواهید بهش مراجعه کنید مد900 فقط  به راهنمایی شما کمک میکند نه چیز دیگر خلاصه این قلم قابلیت پزشکی دارد.به همین دلیل بعد از هاشور،رشد ابرو ها چند برابر میشود و به طبیعی بودن کار ما بسیار کمک میکند.


 

تفاوت تتو پیگمنتیشن با تاتو ابرو

در روش پیگمنتیشن،با رعایت اصول بهداشتی و بدون خونریزی و جراحت و با قلم های ظریفی روی لایه اول پوست (درم) کار می شود که ماندگاری بالایی دارد ولی در تاتو پوست کاملا پاره می شود وهمراه با درد و خونریزی است.این (قلم) دارای مجوزبهداشت است.در این روش در جلسه اول بعد از شستن50درصد تناژ رنگ روی ابرو کاهش نی یابد وبا گذشت 10الی 15روز،پوست حالت اولیه ی خود را به دست می آورد  و رنگ کم کم ظاهر میشود پس جای نگرانی نیست خانم های ایرانی دارای چشم های زیبای هستند ، که آرایش زیبایی شان را چندین برابر میکند.

از هاشور ابرو چه انتظاری باید داشته باشیم ؟

کسانی که ابروی بسیار پررنگ و کادری دوست دارند (ان ابرو صورت را بسیار مصنوعی میکند)نباید هیچگاه هاشور انجام بدهند،چون در هاشور با یک کارتریج شماره پایین و ظریف خطوط مورب به شکل رویش ابرو در لایه لایه ابروی شما طراحی میشود،که کاملا طبیعی است و این نیز بستگی به کسی که این کار را انجام میدهد دارد  ، چون دست قوی و طراحی زیبا باعث زیبا  شدن کارمیشود مدرس ابرو در مدل دادن و قرینه کردن ابرو ، تمام سعی و تلاش خود را میکند تا کاری بسیار طبیعی و زیبا و هم شکل در بیاورد
این را میدانیم که زیبایی چشمان شما را ابروهای زیبا و کاملا قرینه نشان میدهد یعنی خانم ها از آرایش های دائم ، یک آرایش پر رنگ و کاملا عربی انتظار د ارند ولی طبیعی نیست وصورت را مصنوعی نشان میدهد هر چیز کادر داری در چهره تان باعث می شود سن شما را کمی بیشتر نشان دهد  بعد از ابرو ،زیبایی لب و کمی رنگدانه و بر جسته بون آن چهره شمارا چندید برابر جذب و زیبا می کند ، چون در یک فاصله جدا از هم هستند  گاهی اوقات خانم ها از لب نازک  و کوچکی که دارند ، گله مندند و از تزریق ژل چربی و عوارض  بعد از آن نیز هراسان هستند  .پس بهتر است کار برجسته نشان دادن لب را پیگیر شوند  ودرصورت تمایل آن را انجام دهند در حاشی بعضی لب ها ، بی رنگی  کم رنگی حس میکنیم که با خطوط هاشوری که در دور لب کار می شوند ، رنگ را در کل لب وارد میکنیم .اکثر خانم های ایرانی دارای چشم های زیبا هستند


تاثیر تاتو ابرو در زیبایی چهره بانوان و مراکز تاتو ابروی زنانه تهران

  که آرایش زیباییشان را چندین برابر میکند ولی گاهی اوقات دارا مژ های کمرنگ (طوسی) و کمی تو خالی هستند که در حال حاضر میتواند با انجام هاشور مژه در بالاو پایین آن را فوق العاده زیبا تر می کند امیدوارم ا این توضیحات شناخت بیشتری راجعبه این کار پیدا کرده باشید ، یک پیگمنتر قوی و موفق در کار خود  در ابتد ا باید طراح و قرینه ساز قوی ای باشد و اندازه فاصله های اجرای صورت مل اندازه تاج تا بینی ، اندازه تاج تا آرک ابرو و اندازه آرک تا دم ابرو را بداند البته اندازه این فاصله ها در چهره مختلف متفاوت است متاسفانه بعضی از خانم ها از هاشور انتظار دیگری دارند هاشور ، سایه کمرنگ و مویی ای است که به شکل رویش مو  در ابرو کار میشود هاشور یک روش طبیعی وبه سبک روپایی است.توجه د اشته باشید که در طول 4 تا 6 هفته اول رنگ ها تا رسیدن به رنگ ثابت  کمی محو تر خواهند شد   که این امر ، عادی است  چرا که اپیدرم (سطحی
 ترین لایه پوست ) تجدید  می شود و رنگ دانه  های موجود در این لایه خواهند شد و رنگ های قابل روئیت در لایه میانی پوست باقی خواهد ماند .توجه داشته باشید که کارتریج ها  استریل است و فط برای یک نفر در یک نوبت استفاده می شود مروزه ثابت شده است که عمل کرد میکرو پیگمنتیشن  سبب رضایت جسمی وروانی بیمار شده است.

 تاتو و آرایش دائم(میکروپیگمنتیشن

تاتو ابروی میکروپیگمنتیشن


متد جدید تاتوی ابروی به روش میکروپیگمنتیشن روشی نوین، مبتنی بر اصول علمیو پزشکی می باشد که جایگزین تاتو سنتی شده  مناسب1ـ به بهداشت و سلامت خود اهمیت میدهند 2ـ پوستشان به مواد آرایشی مختلف حساسیت دارد3ـ به داتن ظاهری آراسته در هر لحظه اهمیت می دهند4ـ از کم پست بودن و عدم قرینه ابرو های خود رنج می برند5ـ هم از درد و خونریزی تاتوی سنتی هراس داشته اند6ـ به دلیل غیر طبیعی و زننده بودن تاتوی سنتی،علیرغم میل باطنی تمایل به انجام آن ندارند

تفاوت میکروپیگمنتیشن با تاتو


تاتو ابروی زنانه در تهران و یوس آباد تهران  در حقیقت روشی سنتی و غیر ایمن انتقال رنگدانه ها به زیر پوست می باشد.استفاده از دستگاه ها  و سوزن های غیر بهداشتی ، رنگهایی که از مواد غیر استاندارد و در محیط غیر استریل تهیه شده و همچنین عدم کنترل ع نفوذ رنگ توسط کاربر،از عوارض جبران ناپذیر تاتو محسوب می شوداما در روش میکروپیگمنتتیشن استفاده از دستگاه های واجد استاندارد پزشکی , رنگدانه های تولید شده بر اساس اصول زیست  سازگاری ، استفاده از سوزن های یک بار مصرف استریل به صورت کارتریج و تنظیم دقیق عمق نفوذ سوزن ، همچنین انجام کار با حفظ حالت طبیعی چهره توسط تکنسین میکروپیگمنتیشن ، همه  و همه اصول اساسی آرایش دائمی در روش میکروپیگمنتتیشن بوده و حد اقل عوارض را برای مشتری به همراه خواهد داشت.

تاتو ابرو چیست ؟ - تتو (خالکوبی) چیست؟

تاتو ابرو در اصل  قرار گرفتن مواد رنگی با منشاء خارجی در زیر پوست باعث تغییرات رنگی می شود که این حرکات را خالکوبی یا تاتو می نامیم .

انجام تاتو یا خالکوبی می تواند به دلیل یک رفتار فرقه ای و مذهبی و یا به خاطر زیبایی و یا جهت یک عقیده خاص و خیابانی باشد .

 

عوارض تاتو:

عوارض تاتو :براي تاتو (خالکوبی) كردن از سوزن هاي مخصوص استفاده مي شود و اين كار غير از درد فراوان ، خونريزي زيادي هم به همراه دارد . پس از تاتو کردن نيز رعايت نكردن بهداشت فردي ، مي تواند شخص را در معرض ابتلا به بيماري هاي خطرناكي قرار دهد از جمله: آلودگیهای خونی تاتو: اگر تجهیزاتی که برای ایجاد تاتو (تتو) استفاده می شود، به خون فردی بیمار آلوده باشد، شما در معرض تعدادی از بیماری های خطرناک خونی خواهید بود. مانند هپاتیت سی، هپاتیت بی، سل، HIV، و ویروسی که باعث ایدز می شود.ـ اختلالات پوستی: ایجاد برآمدگی ها در اطراف جوهر تاتو (تتو) بخصوص اگر رنگ آن قرمز باشد. همینطور احتمال ایجاد زخم ها و التهابات شدید اگر مستعد آن باشید، زیاد خواهد بود.ـ عفونت پوستی تاتو : تاتو (تتو) می تواند باعث عفونت های باکتریایی موضعی نیز شود. نشانه های معمول عفونت قرمزی، حرارت و تورم و خشکی که مانند چرک باشد.تاتو به عنوان راهي براي انتقال بيماري عفوني مانند هپاتيت B ، سيفليس، جذام، سل، سرطان پوست، psoriasis ،و يا حتي تغييرات رفتاري شناخته شده است. » .

 

انواع تاتو (خالکوبی)

 

انواع تاتو :تاتو انواع مختلف و كاربردهاي متنوعي دارد. مي توان از يك منظر تاتو را تنها روشي براي تزيين، نشان دادن وابستگي شخص به گروه يا عقيده اي خاص، تنوع طلبي، آرايش دائمي و... دانست؛ اما از منظري ديگر مي توان تاتو (تتو) را راهي براي پوشاندن و از بين بردن نقايص مختلف مانند نقايص مادرزادي يا اكتسابي دانست. اگر چه در ايران تاتو كردن، حتي از نگاه يك روش درماني باز هم توسط پزشكان انجام نشده و يا بسيار به ندرت انجام مي شود، اما نمي توان منكر فوايد درماني تاتو براي افراد نيازمند شد."

 

تاتوي (تتو)  لب

تاتو لب : تاتوي لب روشي درماني براي رفع نقص افرادي است كه به دلايل مادرزادي يا اكتسابي "خط لب" خويش را از دست داده اند. به طور مثال در افراد "لب شكري" پس از درمان نقص اصلي، مي توان از تاتو كردن براي ترميم "خط لب" بهره برد.

 

تاتوي (تتو) ابرو

تاتوی ابرو :تاتوي ابرو نيز كاربردي درماني براي افرادي كه به دلايل مختلف ابروي خويش را از دست داده اند يا دچار نقص مادرزادي هستند، محسوب مي شود و از بارزترين نمونه هاي آن مي توان به بيماراني اشاره كرد كه بر اثر"شيمي درماني" ابروي خود را از دست داده اند.

تاتوي (تتو) چشم

تاتوي چشم نيز براي رفع نقص هايي چون افتادگي چشم، افتادگي پلك ، آسيب و جراحت و ... به كار مي رود.

 

چگونه می توان تاتو را پاک کرد ؟

 

پاک کردن تاتو :گاهی پس از انجام تاتو(خالکوبی) شرایطی پیش می آید که فرد تصمیم می گیرد تاتو (خالکوبی) را پاک کند که مهم ترین دلایل آن عبارت است از عوض شدن مد ، عدم رضایت از شکل به دست آمده گاهی خرابکاری ، فراهم شدن مشکل استخدام و … است .

روش های مختلفی برای پاک کردن تاتو (خالکوبی) وجود دارد که شامل جراحی ، کوتر کردن ، منجمد کردن ، تراشیدن پوست و لایه برداری عمیقی که این روش ها ارزان بوده ولی نتیجه آنها کامل و صد در صد نیست و معمولا جای زخم و اسکار بجای می گذارند .

 

روش دیگر پاک کردن تاتو ،استفاده از لیزر ساده ترین ، با عارضه کمتر و گاهی با نتایج بسیار عالی می باشد که در صورت موثر بودن اکثرا جای زخم و اسکار به جا نمی گذارد .

 

اما لیزر محدودیت هایی هم دارد که یکی گران بودن ، دوم غیر قابل پیش بینی بودن نتایج آن است سومین محدودیت لیزر بی اثر بودن آن روی بعضی از خالکوبی ها می باشد.

 

تاتو‌های آبی تیره و سیاه به لیزر بهتر جواب می‌دهند در صورتی که تاتو‌های زرد و قرمز و سبز جواب درمانی کم یا خیلی مختصری دارند. در عین حال، خالکوبی‌(تاتو)های سفید یا خالکوبی‌(تاتو)های همرنگ پوست ممکن است در اثر لیزر تبدیل به رنگ خاکستری یا سیاه شوند که پرهیز از انجام لیزر و تست اولیه در چنین مواردی ضروری است.

 

از آنجایی که بعضی خالکوبی ها به لیزر جواب نمی هند و بعضی دیگر حتی با لیزر تشدید می شوند ( خصوصا خالکوبی قرمز ) لازم است قبل از انجام لیزر منطقه کوچکی از ضایعه تست شود و در صورت گرفتن نتیجه مساعد اقدام به درمان همه ضایعه کرد.

 

در صورت عدم امکان استفاده از روش های فوق گاهی با انجام تاتو (خالکوبی)های مجدد با رنگ های مشابه رنگ پوست می توان تا حدودی (تاتو)خالکوبی قبلی را مخفی کرد.